ВІДГУКИ ПРО ТОВАР І МАГАЗИН ПОКРАЩАТЬ СЕРВІС В УКРАЇНІ!Залишити відгук
"Bazar-Karpat": Усі багатства гір в одному місці!
+380 (68) 000-20-01
Кошик
Відгуки про компанію "Bazar-Karpat": Усі багатства гір в одному місці!
Егор С.
Відмінно
Усе добре!
Любов Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ввічливий продавець, одразу відповів.Товар відправили в той же день, хоча замовлення було зроблене після обіду. Жилетка тепла,якість хороша. Дуже дякую 😊
Ольга П.
Відмінно
Галина С.
Відмінно
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все влаштовує. Що бажав - те й отримав. Рекомендую!
Наталія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Игорь С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже шикарна якість, теплі та гарні шкарпетки! Брали у будинок престарілих, всі дуже щасливі були отримати такі неімовірні подарунки
Едуард Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ирина С.
Дуже погано
Надіслали чуні з браком. На новій пошті у хутрі одразу не побачили брак, забрали додому. Щойно продавець дізнався, що чуні забрали з нової пошти додому, одразу припинив спілкування та жодних варіантів вирішення проблеми не запропонував, просто зник з ефіру. Більше нічого в цьому магазині не купуватиму, мало того, що не перевіряють товар перед відправкою, так ще й не вважають за потрібне відповідати покупцеві, просто ігнорують.
Усе добре!
Ввічливий продавець, одразу відповів.Товар відправили в той же день, хоча замовлення було зроблене після обіду. Жилетка тепла,якість хороша. Дуже дякую 😊
Все влаштовує. Що бажав - те й отримав. Рекомендую!
Дуже шикарна якість, теплі та гарні шкарпетки! Брали у будинок престарілих, всі дуже щасливі були отримати такі неімовірні подарунки
Надіслали чуні з браком. На новій пошті у хутрі одразу не побачили брак, забрали додому. Щойно продавець дізнався, що чуні забрали з нової пошти додому, одразу припинив спілкування та жодних варіантів вирішення проблеми не запропонував, просто зник з ефіру. Більше нічого в цьому магазині не купуватиму, мало того, що не перевіряють товар перед відправкою, так ще й не вважають за потрібне відповідати покупцеві, просто ігнорують.