ВІДГУКИ ПРО ТОВАР І МАГАЗИН ПОКРАЩАТЬ СЕРВІС В УКРАЇНІ!Залишити відгук
"Bazar-Karpat": Усі багатства гір в одному місці!
+380 (68) 000-20-01
Кошик
Відгуки про компанію "Bazar-Karpat": Усі багатства гір в одному місці!
Анна М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ялинка-чарівна красуня, дуже дякую!
Михаил Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарна дошка. Виконано якісно.
Андрей С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман М.
Відмінно
Супер. Прийшло дуже швидко, якість просто на висоті. Вже сьогодні в дупцю не було зранку холодно. А на вулиці мінус Щиро вдячний. Всім рекомендую
Ірина С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Жилетка з вовни із капюшоном ДУЖЕ тепла, зручна. Замовляла 46 розмір, маленькою точно не буде. Зимові жіночі тапочки краще брати на розмір більше, ніж вам потрібно. Також теплющі! Чоловіча жилетка з вовни також добре пошита (її поки не фотографувала, бо на подарунок). Розмір брала найбільший і вона справді величезна, та поки не приміряли. Ялинка штучна "Шишка" виглядає доволі гарно. Дуже легко збирається. Вона складається із двох частин і ніжки. Треба лише розправити гілки і все готово. Продавця рекомендую! Покупку здійснювала через Пром оплату і дуже задоволена!
Ірина К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталия К.
Відмінно
Дякую, все сподобалось. Купую вже не перший раз . Фiрму рекомендую.
Ялинка-чарівна красуня, дуже дякую!
Гарна дошка. Виконано якісно.
Супер. Прийшло дуже швидко, якість просто на висоті. Вже сьогодні в дупцю не було зранку холодно. А на вулиці мінус
Щиро вдячний. Всім рекомендую
Жилетка з вовни із капюшоном ДУЖЕ тепла, зручна. Замовляла 46 розмір, маленькою точно не буде.
Зимові жіночі тапочки краще брати на розмір більше, ніж вам потрібно. Також теплющі!
Чоловіча жилетка з вовни також добре пошита (її поки не фотографувала, бо на подарунок). Розмір брала найбільший і вона справді величезна, та поки не приміряли.
Ялинка штучна "Шишка" виглядає доволі гарно. Дуже легко збирається. Вона складається із двох частин і ніжки. Треба лише розправити гілки і все готово.
Продавця рекомендую! Покупку здійснювала через Пром оплату і дуже задоволена!
Дякую, все сподобалось. Купую вже не перший раз . Фiрму рекомендую.