ОТЗЫВЫ О ТОВАРЕ И МАГАЗИНЕ УЛУЧШАТ СЕРВИС В УКРАИНЕ! Оставить отзыв
"Bazar-Karpat": Все богатства гор в одном месте!
+380 (68) 000-20-01
Отзывы о компании "Bazar-Karpat": Все богатства гор в одном месте!
Анна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ялинка-чарівна красуня, дуже дякую!
Михаил Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарна дошка. Виконано якісно.
Андрей С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Роман М.
Отлично
Супер. Прийшло дуже швидко, якість просто на висоті. Вже сьогодні в дупцю не було зранку холодно. А на вулиці мінус Щиро вдячний. Всім рекомендую
Ірина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Жилетка з вовни із капюшоном ДУЖЕ тепла, зручна. Замовляла 46 розмір, маленькою точно не буде. Зимові жіночі тапочки краще брати на розмір більше, ніж вам потрібно. Також теплющі! Чоловіча жилетка з вовни також добре пошита (її поки не фотографувала, бо на подарунок). Розмір брала найбільший і вона справді величезна, та поки не приміряли. Ялинка штучна "Шишка" виглядає доволі гарно. Дуже легко збирається. Вона складається із двох частин і ніжки. Треба лише розправити гілки і все готово. Продавця рекомендую! Покупку здійснювала через Пром оплату і дуже задоволена!
Ірина К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталия К.
Отлично
Дякую, все сподобалось. Купую вже не перший раз . Фiрму рекомендую.
Ялинка-чарівна красуня, дуже дякую!
Гарна дошка. Виконано якісно.
Супер. Прийшло дуже швидко, якість просто на висоті. Вже сьогодні в дупцю не було зранку холодно. А на вулиці мінус
Щиро вдячний. Всім рекомендую
Жилетка з вовни із капюшоном ДУЖЕ тепла, зручна. Замовляла 46 розмір, маленькою точно не буде.
Зимові жіночі тапочки краще брати на розмір більше, ніж вам потрібно. Також теплющі!
Чоловіча жилетка з вовни також добре пошита (її поки не фотографувала, бо на подарунок). Розмір брала найбільший і вона справді величезна, та поки не приміряли.
Ялинка штучна "Шишка" виглядає доволі гарно. Дуже легко збирається. Вона складається із двох частин і ніжки. Треба лише розправити гілки і все готово.
Продавця рекомендую! Покупку здійснювала через Пром оплату і дуже задоволена!
Дякую, все сподобалось. Купую вже не перший раз . Фiрму рекомендую.